Prozdravi.cz

Mast na hemeroidy

Trpíte hemeroidy a hledáte účinný způsob jak tento problém řešit? Tento nepříjemný, avšak bohužel často se vyskytující problém je možno řešit několika možnými způsoby a tak záleží jen na vás, jako metodu zvolíte. Mezi velmi oblíbené a relativně účinné patří léky na hemeroidy. Další mnohem jednodušší způsob je cílená aplikace některého z krémů či mastí na hemeroidy. Patříte li mezi ty, které hemeroidy trápí, doporučujeme nahlédnout na seznam krémů uvedený níže.

Mast na hemeroidy

Přípravky na hemeroidy

  • Masti na hemeroidy
  • Léky na hemeroidy
  • Koupele
  • Čípky
  • Oleje
  • Gely

Masti na hemeroidy

Hemostop Gel

Hemostop Gel

Hemostop Gel je přípravek využívající sílu několika bylin s vysokým protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem. Ideální přípravek pro řešení problémů s hemeroidy.


Průnikový gel na hemeroidy

Gallotin - Průnikový gel na hemeroidy

Gallotin průnikový gel na hemeroidy je jemný gel určení pro ošetření a potlačení hemeroidů. Mezi další účinky tohoto gelu je tlumení bolesti a nepříjemných bolesti způsobených hemeroidy.


Hydratační krém s hlívou ústřičnou

Hlíváček - Hydratační krém s hlívou ústřičnou

Hlívaček je velmi snadno vstřebatelný hydratační krém využívající léčebné účinky Hlívy ústřičné. Hlívaček pozitivně působí na regeneraci pokožky a při boji proti akné a hemeroidů.


Dubové kapky

Dubové kapky

Dubové kapky jsou kapky vyrobené složením několika bylin. Mezi hlavní účinky dubových kapek patří stahující, protizánětlivý a desinfekční účinek. Vhodný i pro léčbu hemeroidů.


Karlovarská koupel z bylin

Karlovarská koupel z bylin - Heřmánek

Trpíte problémy s hemeroidy a hledáte nenásilné řešení pro jejich potlačení? Doporučujeme využít léčebnou sílu bylin Karlovarské koupele s heřmánkem. Koupel přispívá na regeneraci pokožky a potlačení hemeroidů.


 
Hledáte lékárnu? Zkuste Online Lékárna - přírodní produkty online a ArginMax pro muže. Kontakt | NejLéky.com