Prozdravi.cz

Vaginální mykóza

Vaginální mykóza je velmi nepříjemná choroba, která může napadnout ženy téměř každého věku. Vzhledem k relativně častým problémům žen s touto nemocí, je i nabídka přípravků a léků, které tento problém pomáhají léčit. Jelikož se jedná o velmi nepříjemné onemocnění, které trápí velké množství žen, připravili jsme na této stránce přehled přípravků, které pomáhají vaginální mykózu léčit. Doufáme, že vám přípravky uvedené na této stránce pomohou urychlit léčbu tohoto nepříjemného onemocnění.

Vaginální mykóza

Výrobci přípravků na mykózu

  • Herb Pharma
  • Dr. Muller
  • MiraTes
  • Valosun

Přípravky na vaginální mykózu

Gyntima Probiotica - Vaginální čípky

Gyntima Probiotica - Vaginální čípky

Gyntima Probiotica Vaginální čípky jsou vhodné jako preventivní péče o zdravé prostředí pochvy. Díky rovnováze laktobacilů, kterou dokáží nastolit tak chrání mezi nepříjemným infekčním chorobám.


Tea Tree oil - Vaginální gel

Tea Tree oil - Vaginální gel

Tea Tree oil je přípravek, který pomáhá nastolit mikrobiální prostředí poševní sliznice. Tea Tree oil pomáhá odstranit suchost sliznice a tak eliminovat podráždění a riziko infekce.


Candivac

Candivac

Candivac je lék pro ženy který je určení jako prevence proti kandidózám a zvýšení imunity organismu. Pomáhá tak preventivně bojovat proti kvasinkovým infekcím.


Maldion - kapsle

Maldion - kapsle

Maldion je přípravek jehož základem jsou probiotické kmeny Lactobacillus které pomáhají v udržení ideální vaginální flóry a tak zvyšují odolnost proti infekcím a dalším potížím.


Test na vaginální kvasinkovou infekci

Test na vaginální kvasinkovou infekci

Máte podezření na vaginální kvasinkovou infekci? Tento test vám pomůže odhalit jak kvasinkovou infekci tak i kvasinky, které tuto nepříjemnou nemoc způsobují.


 
Hledáte lékárnu? Zkuste Online Lékárna - přírodní produkty online a ArginMax pro muže. Kontakt | NejLéky.com